Snažíme se vám vykouzlit příjemné prostředí, kde se budou utvářet vaše zážitky a vzpomínky. Můžete k nám přijít prožít první rande, poklábosit s kamarádkou, studovat, relaxovat, prostě si oddychnout od všedních dnů maloměsta u vínka, kávy, a dobré knihy.

Kavárna je pro vás otevřena:

Pondělí                10,00 – 19,00

Úterý                    10,00 – 19,00

Středa                  10,00 – 19,00

Čtvrtek                10,00 – 19,00

Pátek                   10,00 – 19,00

Sobota                 13,00 – 19,00

Neděle                13,00 – 19,00

Historie

Káva Manuel Caffé je na našem trhu již od roku 2000 a od té doby si získává srdce všech milovníků kávy, občasných konzumentů, ale hlavně odborníků, majitelů nejrůznějších restaurací a prvotřídních kaváren. Jejich hlavní důraz je kladen, stejně jako u samotného Manuel Caffé, na prvotřídní kvalitu a čerstvost kávy.

Jsme držitelem certifikátu

Minulost ožívá v přítomnosti díky příběhu MANUEL Caffé

Rodinná tradice založená na úsilí, duchu iniciativy a spolehlivému instinktu, řízená jedinou vášní: „LÁSKOU KE KÁVĚ“. Vše začalo v 50. letech kdy se Giuseppe De Giusti, zakladatel společnosti, začal pracovat jako pražič kávy v jednom podniku v městě Conegliono. Brzy vycítil, že je čas udělat velmi důležité rozhodnutí a s pomocí manželky Bruny otevřel svou pražírnu kávy jménem MANUEL Caffé.

Druhá generace De Giusti je reprezentována jmény Emanuele, Mauro a Cristina, kteří se specializovali na rozvojové odvětví podniku, kterému věnovali své studium, schopnosti a novou energii. Takto se vytvořila jedinečná rovnováha mezi inovací a tradicí, v souladu s původní misí podniku, kterou je a navždy bude, potěšit jazýček milovníků kávy svojí jedinečnou kávou.

Kvalitní italská káva s tradicí

Manuel Caffé vždy věřil v kvalitu a osobitost pauzy na kávu. Zvyk, který vítězí hned od prvního vyzkoušení, který se podnik rozhodl šířit i mimo státní území. A to proto, aby i do vzdálených míst došlo aroma a chuť jedinečné kávy, radost ze správného ochutnávání a ten sladký okamžik „dolce vita“, který může dát jen Itálie.