Snažíme se vám vykouzlit příjemné prostředí, kde se budou utvářet vaše zážitky a vzpomínky. Můžete k nám přijít prožít první rande, poklábosit s kamarádkou, studovat, relaxovat, prostě si oddychnout od všedních dnů maloměsta u vínka, kávy, a dobré knihy.

Kavárna je pro vás otevřena:

Pondělí              13,00 – 18,00

Úterý                 13,00 – 18,00

Středa                13,00 – 17,00

Čtvrtek               13,00 – 18,00

Pátek                 13,00 – 19,00

Sobota               zavřeno/lze domluvit soukromou akci

Neděle              zavřeno

Caffé Vento

Odebíráme kávu z pražírny Caffé Vento v Králově Dvoře a zelená kávová zrna, která pražíme, pochází z plantáží celého světa.

Rozmanitost použitých surovin a léta, která jsme sbírali zkušenosti u nejlepších kávových firem (dlouho před otevřením naší rodinné pražírny), jsou zárukou originální chuti všech námi nabízených směsí. Ukazatelem kvality této kávy je i skutečnost, že není určena k velkoprodeji. Díky tomu můžeme věnovat přípravě každé směsi nejvyšší pozornost i dostatek času.

Caffé Vento je 100 % 3 – druhová Arabika je čerstvě pražená káva dle tradiční italské receptury vyrobena v soukromé pražírně v Králově Dvoře.

Další druh kávy

Nechte omámit vaše chuťové buňky a vychutnejte si pravou italskou kávu, která je určená pro opravdové gurmány. Již při prvním doušku ucítíte chuť velmi kvalitní Arabiky, podtrženou ovocnou pikantní chutí. Vaše chuťové buňky zaplesají blahem.

Hardy je společností s tradicí od roku 1954. Staví na stabilních základech ve své oblasti, ale zároveň neustále inovuje a vymýšlí nové kávové produkty. I proto je výhradním dodavatelem kávy milánského stadionu San Siro.