Historie

Joseph Pilates řekl: „Fyzická zdatnost je prvním předpokladem štěstí. Abyste dosáhli štěstí, je nutné ovládnout vaše tělo. Pokud jste ve třiceti letech ztuhlí a z formy, jste staří. Pokud jste v 60-ce pružní a silní, jste mladí.“ Proto nikdy není pozdě začít s jeho metodou.

Jsme držitelem certifikátu

Pilates

Máte chuť získat úplně nový životní pocit? Pak byste to měli zkusit s cvičením pilates. Cvičením, které změní tělo i ducha.

Pilates je velmi oblíbené cvičení pro lidi, kteří chtějí uvolnit napětí, protáhnout tělo a zformovat postavu. Kompenzují se zde negativní dopady běžného dne (uspěchaný styl života, stres, sedavé zaměstnání, nadváha, jednostranné sporty- golf, hokej, tenis…).

Ačkoliv pilates posiluje a protahuje všechny svaly v těle, je v prvé řadě považován za klasické procvičení trupu. Nejvyšším cílem cvičení je vybudování silného a stabilního centra trupu. Kromě povrchových svalů je proto zatěžováno také hluboké svalstvo v oblasti páteře. Může se tedy snadno stát, že díky tomuto cvičení objevíte svaly, o nichž jste dosud neměli ani tušení

Na oblibě získává pilates nejen díky svým blahodárným účinkům na tělo i mysl, ale také proto, že ho doporučuje řada významných osobností včetně lékařů a fyzioterapeutů.

Pilates zpevňuje zádové, břišní a hýžďové svalstvo, rozvíjí sílu, ohebnost, rovnováhu, koordinaci a dýchání. Navíc zlepšuje celkové držení těla. Vaše pohyby budou ladnější, budete pružnější a hladina stresu se u vás výrazně sníží, stejně tak i krevní tlak.  Budete schopni relaxovat a lépe se vypořádat se stresovými situacemi.

Cvičení pilates je vhodné pro všechny generace, muže i ženy, pro sportovce i lidi bez dobré kondice. Nezáleží při tom, v jakém věku s cvičením Pilates začnete.

„ Mám pevnější břicho a nebolí mě vůbec záda.“

SPOKOJENÁ KLIENTKA
„ Jako učitelka mám problém s karpálními tunely, musela jsem nosit ortézu a od té doby, co cvičím cvík, který jsi mne naučila na lekci, nemám již bolesti a ortézu nepotřebuji. “

SPOKOJENÁ KLIENTKA
„Mám mnohem pevnější tělo a více energie“

SPOKOJENÁ KLIENTKA

A TOHLE JSEM JÁ

Jaroslava KolářováOsobní trenérka
Mám 3 děti a k pilates mne přivedly především zdravotní důvody, zejména bolesti zad, způsobené těhotenstvím, zvedáním dětí. Absolvovala jsem kurz zaměřený především na rehabilitační pilates, kde se pracuje s nejnovějšími poznatky z vývojové kyneziologie, fyzioterapie a rehabilitace.

Nabízím individuální trénink a skupinové lekce. Kapacita sálu je omezená, rezervujte si, prosím, své místo včas na telefonním čísle 605 555 740.

Těžiště metody tvoří cvičení na zemi / na podložce. Probíhá v pomalém tempu, za využití pomůcek jako jsou magic-circle, foam roller, overball atd. Potřebujete jen pohodlné oblečení a ručník.

Ceník

Základní vstupné na lekci pilates – 120 Kč

Při zakoupení permanentky na 10 lekcí – 1 000 Kč

Permanentka na kurz v délce 4 lekcí – 450 Kč

Děti-základní vstupné na lekci – 85 Kč

Děti-při zakoupení permanentky na 10 lekcí – 700 Kč

Cena za lekci pro SK (sportovní kluby) – 700 Kč

Platnost permanentky na 10 lekcí je 3 měsíce od data zakoupení. Platnost permanentky na kurz  po dobu konání kurzu. Cvičební lekce trvá 55 min. Pro kurz lekce v délce 35 min.

Dosáhněte vašich fitness cílů

Rezervujte si místo na lekci pilates na tel. čísle (+420) 605 555 740.

KONTAKT

Máme otevřeno vždy:

Pondělí
17:30-18:25

Úterý
8:00-8:55

Čtvrtek
8:00-8:55 / 17:30-18:25

NOVĚ nabízím i cvičení pro firmy a individuální hodiny.